درباره ما

جاب از جاب چیست!

جاب از جاب وب سایت استخدامی نوپا در ایران می باشد که اطلاعات جمع کثیری از جامعه متخصصان و مدیران ایرانی را گرد آورده و با بالغ بر 1۰۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد. سایت جاب از جاب تحت مالکیت و مدیریت موسسه شغلی کیا پایا از سال 97 پس از تجربه چند سال ارائه خدمات حضوری در حوزه کاریابی، با هدف ارائه خدمات آنلاین به کارجویان و کارفرمایان وایجاد ارتباط مستقیم میان آنها راه اندازی شد.

سایت جاب از جاب تحت مالکیت و مدیریت موسسه شغلی کیا پایا از سال 97 پس از تجربه چند سال ارائه خدمات حضوری در حوزه کاریابی، با هدف ارائه خدمات آنلاین به کارجویان و کارفرمایان وایجاد ارتباط مستقیم میان آنها راه اندازی شد.

خدمات جاب از جاب کاملا آنلاین ومشی آن تسهیل فرآیند یافتن بهترین فرصت‌های کاری و حرفه‌ای را در سراسر ایران برای کلیه کاربران است. از طریق این سایت شرکت‌ها و موسسات نیز می‌توانند ، بهترین مدیران و متخصصین را در کمترین زمان یافته و از آنان برای فعالیت در مجموعه خود دعوت نمایند.

درباره ما

وب سایت jobasjob.com یک پورتال تخصصی کاریابی و اشتغال می باشد. اگر کارفرما هستید در این وب سایت می توانید کارجویان مدنظر خود را استخدام کنید. اگر جویای کار هستید می توانید مشاغل مدنظر خود را انتخاب کنید.

تماس با ما

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری شمال، بلوار فردوس، شرق، مجتمع بلوط، پلاک 428، واحد 14
تلفن: 44037803 021
فکس: 43853805

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات در خصوص موسسات کاریابی را از اینجا دانلود کنید.